קידום ממומן בגוגל – גוגל אדוורדס

 מהו קידום ממומן

קידום ממומן בגוגל | גוגל אדוורדס

גוגל אדוורדס היא אחת הדרכים לחשיפה ממוקדת ומהירה של הרבה מאוד לקוחות פוטנציאלים בפרק זמן קצר. פרסום בגוגל יוצר לנו פרסום נרחב ומהיר בו התשלום הוא רק על תוצאות

בעלי אתרים חדשים טוענים, ובצדק, כי ייקח הרבה זמן עד שיראו תוצאות מקידום אורגני.

נשאלת פה השאלה מה ניתן לעשות? איך אפשר ליצור מצב שגם אתר חדש, יזכה לתנועה ממנוע החיפוש של גוגל, מבלי להמתין כל כך הרבה זמן?

כאן בעצם נכנס לתמונה Google adwords, שפועל בשיטת  ה PPC –PAY PER CLICK .


מהו בעצם הרעיון העומד מאחורי השיגעון?

הרעיון הוא שכל בעל אתר, יכול לפרסם את העסק שלו בגוגל.

כל עסק רשאי לפרסם מודעה שיש לה בסך הכול 3 שורות!!! בשלוש השורות הללו הוא צריך לתת מסר חד וממוקד הנוגע למוצר שלו\שרות שלו,
על מנת למשוך גולשים פוטנציאלים, שייכנסו לאתר שלו לתוך דף נחיתה, ולהמיר את אותם גולשים שמתעניינים בשירותים או המוצרים, ולהפוך אותם ממתעניינים ללקוחות משלמים.
בניגוד לקידום אתרים אורגני שלוקח לו הרבה זמן להניב תוצאות אמיתיות, הפרסום בגוגל מאפשר לך לעשות את זה במהירות, ביעילות וחשוב מאוד להוסיף ולציין כי אתם תשלמו
אך ורק על תוצאות. אתם תשלמו רק על פי כמות הלחיצות שהקליקו על המודעה שלכם בגוגל.


גוגל אדוורדס -קרש הקפיצה לעסק שלך

העיקרון מאוד פשוט. כל מי שמשתמש באדוורדס, רשאי לשים סכום מסוים על הביטוי או מילת המפתח המשקפת את העסק שלו ושדרכה הוא מעוניין שייכנסו לאתר שלו.
חשוב מאוד, על מנת להגביר את האפקטיביות של הקמפיין שלכם להפנות את כל מי שלוחץ על המודעה שלכם לדף נחיתה ייחודי, אותו הכנתם מראש, שמטרתו ליצור המרה.
המטרה: להפוך את הגולש ממתעניין ללקוח משלם. לגרום לו בתחילה לשים את הפרטים שלו אצלכם, ואחר כך ליצור עמו קשר ולהפוך אותו ללקוח שלכם.

בכל פעם שמישהו מקליד את הביטוי שעליו שמתם ביד  (הסכום אותו הצעתם על מילת המפתח שחשובה לכם ומייצגת את העסק\שירותים שלכם),
גוגל בוחן את כל ההצעות לפי מכרז, ומציג את ההודעות בסדר מסוים שנקבע לפי מספר מדדים. אחד מהם הוא הסכום (הביד)  ששמנו על מילת המפתח הרצויה, כאשר ישנה התייחסות מלאה גם לאיכות המודעה, הרלוונטיות שלה, הציון שהיא קיבלה, והמחיר שלכם ביחס למחירים ששמו המתמודדים האחרים על אותו הביטוי. זהו התהליך באדוורדס בפשטותו.

כעת, אם ביצעתם את התהליך בצורה חכמה, הכוללת מחקר מילות מפתח מעמיק ורציני, תוכלו לקבל תמונה ברורה וחדה יותר על אילו מילים כדאי לכם לשים את הכסף
ובאילו מילות מפתח כדאי לכם להתמקד, כמו גם על אילו מילות מפתח או ביטויים עדיף לכם לוותר.
לא תמיד יהיה זה נבון או משתלם לרוץ עם האריות ולנסות ללכת על ביטוי גדול ונרחב.

לפעמים, קמפיין מוצלח של קידום ממומן ppc כולל דווקא ביטויים שונים וקטנים (בהיקף של כמות החיפושים) אך ארוך יותר וממוקד יותר במה שאתם רוצים למכור בין אם זה השירות שלכם או המוצר שלכם.  למעשה, ברוב המקרים, ככל שהביטוי ארוך יותר הוא יהיה ממוקד יותר ולכן הגולשים שלחצו על המודעה שלכם יהיו ככל הנראה יותר "בשלים" לרכישה מכם.  לכן, עדיף שיהיו לכם כמה כאלה (בשפה של הקידום הם נקראים ביטויי זנב ארוך), מכיוון שבדיוק ביטויים כאלה יכולים לעשות את ההבדל בין קמפיין ppc מוצלח,
לבין קמפיין שהיה כישלון צורב ובעקבותיו הפסדתם הרבה מאוד כסף לחינם, כאילו שזרקתם אותו לפח….


יתרונות הפרסום בגוגל

תנועה לאתר

אחד היתרונות העצומים בשימוש בפרויקט הפרסום של חברת גוגל  הוא היכולת המופלאה להביא הרבה מאוד תנועה של גולשים לאתר שלך בפרק זמן קצר.
לא סתם תנועה, אלא מאסה גדולה מאוד של גולשים. זוהי פעולה שלדוגמה  בקידום אורגני, לוקח הרבה זמן עד שמצליחים להגיע אליה (ממספר חודשים ועד שנה תלוי בתחרות על הביטוי).  כאן המחיר הוא התשלום לגוגל בתמורה לתנועה של גולשים, המתעניינים במילות המפתח אותם בחרת ושמגיעים לאתר שלכם.


חשיפה ללא כל עלות

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בפרסום באדוורדס הוא שהאתר שלך מקבל חשיפה בחינם.
למה הכוונה?  גוגל ינסה למצב את האתר שלכם בהתאם לסכום הכסף ששמת על מילות המפתח, ויחשוף את האתר שלכם לעיניהם של הרבה מאוד אנשים (אלפים ואף יותר מזה).
כל זאת, על מנת שאלה יקליקו וילחצו על המודעה שלך.  כל עוד אין קליקים על המודעה שלך, הרי שזכית בפרסום חינם- והמון חשיפה לעיניהם של גולשים,
שאולי לא היו מכירים אותך כלל אלמלא ביצעת קידום ממומן.
רק דמיינו לעצמכם איזו פלטפורמה דומה אתם מכירים שמעניקה לכם כזו חשיפה ללא תשלום חוץ מקמפיין ב- Google adwords.


תשלום רק על תוצאות

תחום הפרסום הוא דיי קטלני!  אתם משלמים המון כסף על: סלוגנים או סיסמה קליטה שמעבירה מסר, אתם משלמים על הגרפיקה של המודעה היפה שלך,
אתם משלמים על מספר פרסומים, כי ברור לכל שפרסום אחד לא עובד!   צריך כמה פרסומים או קמפיינים כדיי להיכנס לתודעה של הצופה, המאזין או הקורא.
פרסום ברדיו עולה הרבה כסף לעסק קטן, ופרסום בטלוויזיה יכול למוטט את תקציב הפרסום השנתי של בעל עסק קטן-בינוני תמורת 2-3 דקות של תהילה.
כנ"ל לגבי פרסום בשלטי חוצות בנקודות אסטרטגיות, תוך שימוש במשרד פרסום גדול.

האם בהכרח הפרסומים בסוגי המדיה השונים יניבו תוצאות? חשבתם לעצמכם פעם, כמה אנשים באמת ירימו את הטלפון ויצרו אתכם קשר בזכות הפרסום שלכם בשלט החוצות?
חשבתם פעם על רמת האפקטיביות של הפרסום ברדיו? האם זה מדיד בכלל? כמה אנשים יגיעו בזכות הפרסום ברדיו, בטלוויזיה או ממאמר שפרסמתם בעיתון או בירחון נישתי אליכם. כמה?  אתם לא ממש יכולים לדעת, אתם לא יודעים באמת אם זה יעבוד, ואם כן עד כמה זה יעבוד ואם יהיו לזה תוצאות.
די, אתם לא רוצים יותר עוד אנשים שמתעניינים. כאלה אתם פוגשים בוודאי כמעט בכל יום ובכל שעה. אתם רוצים לקוחות משלמים !!!

כשאתם הולכים להרים קמפיין פרסום בגוגל, אתם יודעים בבטחה שתשלמו אך ורק על תוצאות!!!
אתם  קולטים מה אמרתי לכם עכשיו?!  אתם תשלמו רק על התוצאות!   כלומר, העובדה שמודעה נחשפה 4000 פעם ועדיין לא הקליקו עליה- המשמעות היא לא תשלמו עליה אף לא אגורה אחת!!!  זה דיי מהפכני. במידה מסויימת זה גם לא כל כך טוב (כי אתם צריכים שיקליקו ויכנסו לאתר שלכם, אבל את זה נשמור לפעם אחרת… 🙂 )

אתם משלמים רק על מי שהיה רציני, מי שהתעניין במודעה שלכם, מי שלחץ והקליק עליה. אותו אדם שהוא לקוח פוטנציאלי שלכם נכנס לאתר שלך או לדף הנחיתה שלך. מי שבאמת רוצה אתכם- את השירות שלכם או את המוצר שלכם. מה יותר טוב מתשלום תמורת תוצאות?!

המלצתנו אליכם ביא לפנות אך ורק למי שעוסק בקידום ממומן, מומחה בפרסום קמפיינים בגוגל אדוורדס . וזה על מנת שלא תיאלצו לשלם הרבה מאוד כספים ולראות מעט תוצאות.
תמיד עדיף שתהיו חכמים. פנו רק למקצוענים, ותוכלו גם את, ליהנות מפלטפורמה הפרסום הייחודית של גוגל למינוף העסק שלכם.

צריכים עזרה בפרסום בגוגל? אין בעיה!

צרו קשר עוד היום ונוכל לתכנן ביחד את האסטרטגיה שלכם לפרסום ושיווק בגוגל- כדיי שתוכלו לראות תוצאות מהירות ולשלם, הרבה פחות!

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

CommentLuv badge