שאלות נפוצות על קידום אתרים

שאלות נפוצות על קידום אתרים

 

הגיע הזמן שנענה על השאלות שלכם

 

 

שאלות ותשובות על קידום אתרים

שאלות נפוצות ותשובות על קידום אתרים

הרבה מאוד שאלות עולות לגבי קידום אתרים. לכן החלטתי להרים את הכפפה ולענות על השאלות הנפוצות והנבחרות, שמטרידות בעלי עסקים רבים.  אז בואו ונצא לדרך, ונענה על כל השאלות.

הבנתי מה זה קידום אתרים, אבל תוך כמה זמן אראה תוצאות מהקידום?

לראות תוצאות בקידום אתרים זה דבר שלוקח זמן. אבל, בהסתייגות קלה לנאמר קודם, במידה ומבצעים מחקר מילות מפתח טוב, ובוחרים בהרבה ביטויים קטנים לא תחרותיים אך כאלה שאנשים מחפשים אותם, תוכלו להתברג מהר מאוד במיקומים גבוהים. קידום חכם ויעיל תוך שימוש במחקר מילות מפתח חכם, יכול בהחלט לשים אתכם במיקום גבוה.
מילות מפתח שיש בהן הרבה תחרות, יכולות לארוך זמן רב ביותר (תלוי במילה וברמת התחרות על המילה או הביטוי). לכן עדיף לבחור מילה עם תחרות בינונית, והיתר לפזר ביטויים או מילות מפתח בעלות חיפושים אך עם תחרות נמוכה.

 

כיצד אוכל להופיע ראשון בגוגל, מבלי לשלם לגוגל?

התשובה לשאלה היא דיי פשוטה, וקוראים לזה קידום אורגני. כאן אתה בהחלט לא תשלמו לגוגל על מנת לקבל תנועה, אבל תשלמו למקדם אתרים שיקדם אתכם במעלה תוצאות החיפוש האורגני. היתרון של קידום אורגני על פני קידום ממומן בגוגל הוא שהתוצאות של הקידום האורגני נשמרות, גם לאחר שמסיימים לבצע קידום אורגני.

 

האם התוצאות של הקידום קבועות או שצריך לתחזק אותן?

האינטרנט הוא מקום מאוד גמיש ודינאמי. אתרים נפתחים, אתרים נסגרים, דפים נוספים בכל יום ויש הרבה מאוד מקום של תנועתיות. לא כולם נמצאים באותה הנקודה. אתרים ותיקים הם בעלי יתרון על פני חדשים ועוד… לכן, תוצאות הקידום האורגני אינן קבועות.
מה שכן, קידום טוב ואיכותי, יכול להחזיק לכם לתקופה ארוכה גם מבלי שהמשכתם לקדם את האתר שלכם. אם אתם רוצים להוביל, עדיף לכם לתחזק את האתר ולקדמו.

 

אם צריך לתחזק את קידום האתר, כמה זמן צריך להמשיך ולתחזק?

 

זו שאלה ממש טובה ואני מאוד אוהב אותה. תחזוקה טובה ופרק הזמן הרצוי, על מנת לראות תוצאות טובות הוא לפחות שנה. חוזה על תקופה של 12 חודשים ועבודה של מקדם אתרים מקצועי ואמין, תוכל לייצר לכם בסיס חזק ואיתן, שיוכל להחזיק מעמד גם לאחר שייפסק הקידום. ההמלצה היא לא לקדם פחות, אם אנחנו רוצים לקצור פירות בעתיד. כדאי להבין שבזמן שאנחנו מפסיקים לקדם, המתחרים שלנו ממשיכים  ומתקדמים. הכול מאוד יחסי. לכן גם אם בחרתם לסיים את הקידום, ההמלצה היא שזה יהיה רק אחרי שנה של עבודת קידום לפחות.

 

האם תוכל להבטיח לי את מיקומי בצמרת?

נבואות נועדו לשוטים, והבטחות צריך לדעת לקיים. הדרך שלי אומרת שקידום נכון וחכם, יוכל להבטיח את מיקום האתר שלך בצמרת תוצאות החיפוש, כך שתוכלו להוביל ולזכות לתנועה לאתר שלכם ולקבל יותר טלפונים. האם אני יכול להבטיח לכם ולהתחייב על כך?

ההבטחה שלי היא שאעשה הכול שתהיו מרוצים. להבטיח לכם בפה מלא יהיה מעשה לא אחראי מצידי, מה גם שאינטרנט הוא מקום דינאמי ובו הכול יכול ברגע אחד להשתנות.
ההבטחה היא לתוצאות מקסימאליות!

 

כיצד גורמים לאתר לעלות מהר בתוצאות החיפוש?

תוכן, תוכן ועוד קצת תוכן.  ככל שתשימו יותר תוכן, ורצוי שיהיה זה תוכן איכותי בעל ערך מוסף, כזה שתורם לגולשים ולקוראים, ככה טוב יותר. ככל שהגולשים יאהבו את האתר שלך ויכנסו אליו, וישהו בו יותר זמן, כך גם גוגל מבין שהאתר רלוונטי לתוצאת החיפוש, ושבזכות השהייה הארוכה בו, ככל הנראה הוא גם רלוונטי וגם טוב. (לבעל אתר יש 5 שניות בממוצע לשכנע את הגולש להישאר. אם לא הוא נוטש ומהר!)

איך עושים את זה? תוספים מיוחדים, וידאו איכותי, קבצי שמע איכותיים הקשורים לנישה או דו"ח מיוחד שנותנים לגולשים להוריד למחשב שלהם

 

האם ניתן לקדם בפייסבוק ?

זו שאלה מעניינת. ניתן בהחלט להיעזר בפייסבוק וברשתות החברתיות בתחום הקידום. אך עם זאת, קידום אתרים אינו מתמקד בשיטה אחת לקידום או בפלטפורמה אחת לקידום כגון פייסבוק.  לכן, פייסבוק בהחלט יכול לשמש ככלי עזר לקידום האתר, אך הוא אינו השיטה היחידה לקידום האתר שלך.

 

האם הקידום משפיע על מיקומי בפייסבוק או רק בגוגל?

כאן התשובה דיי פשוטה. הקידום משפיע רק על תוצאות החיפוש של האתר שלכם. לכן אין לפייסבוק כל כך משמעות בקידום האתר שלך. למרות מה שנאמר, ניתן בהחלט כחלק מטקטיקה של קידום אתרים מתקדם, להיעזר בפייסבוק ולקדם גם אותו וגם את האתר שלכם בו-זמנית.  הרעיון הוא יפה, אך עם זאת, לא רבים נעזרים בטקטיקה הזאת.

 מקווה שעניתי לכם על רוב השאלות

אבישי

ינשוף קידום אתרים

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

CommentLuv badge